ucuzucalim.com
Ucuz uçmanın yeni adresi

Ucuza uçmak için arayın
   
    .cuzucalim.com
 
ucuzucalim.com hakkımızda ucuzucalim.com iletişim
 

İLK HEDEFİ SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE KALİTELİ VE GÜLER YÜZLÜ HİZMETİ VERMEK OLAN ACENTAMIZ; SİZİN MUTLULUĞUNUZ İÇİN HER TÜRLÜ İSTEĞİNİZİ SİZİN ADINIZA ANINDA ÇÖZMEYİ GÖREV BİLMEKTEDİR.

A Grubu olarak hizmet veren seyahat acentamız 1989 yılından bu günlere IATA'ya bağlı yetkili satış acentası olup; THY ve diğer havayollarının tarifeli yurt içi ve yurt dışı uçak biletlerini . Etstur ve Didim tur yetkili satış acentalığı aracılığı ile siz değerli müşterilerimize (Tatil fırsatları ) her alanda en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır.. Yurtiçi ve yurtdışı tüm bilet, otel ve tatil seçeneklerini bulabilir, tüm toplantı ve organizasyonlarınızı düzenleyebilir ve vize işlemlerinizi gerçekleştirilebiliriz. İlk adım sizden çözüm ve alternatif bulmak bizim uzman kadromuz tarafından gerçekleştirilmektedir.

 

Kurumsal Çalışmalarımız:

Özcivelek kurumsal'ın uzman ekibi firmanızın tüm seyahatlerinde uçak bileti, konaklama, kiralık araç hizmeti, transfer ve vize gibi her türlü yurt içi ve yurt dışı taleplerinizi cevaplamak için çözümler sunuyor.
 
 
 
 
 
 
 
Aloucuzbilet.net Özcivelek Seyahat ve Turizm A.Ş projesidir.    
ucuz uçalım iata   tursab   3D ile %100 güvenli alışveriş

SSL ile güvenli uçak bilet alımı